| |

Important Dates

 

Registration fees

 

Voting

Beauty of Shiraz

:: About Congress ::


 کنگره قلب و عروق خاورمیانه برای اولین بار به همت دکتر محمد جواد زیبائی نژاد  در سال 1386 (2007 میلادی)  در شهر دبی با نام کنگره قلب ایران-عرب برگزار شد. میزبان اولین و دومین دوره این کنگره بیمارستان ایرانیان دبی بود. از سال سوم به بعد در جهت گسترش حوزه فعالیت با تغییر نام به کنگره قلب و عروق خاورمیانه به فعالیت خود ادامه داد. این کنگره تا کنون بطور مرتب هرسال در یکی از شهرهای دبی، کیش و استانبول برگزار شده است. غالب شرکت کنندگان این کنگره را پزشکان متخصص حوزه قلب و عروق و تخصص های مرتبط از ایران و کشورهای خاورمیانه تشکیل می دهد.


برگزار کننده این کنگره مرکز تحقیقات قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشد. این مرکز دارای موافقت اصولی از وزارت بهداشت می باشد و در سال 1384 راه اندازی شده است. اعضای هیئت علمی این مرکز از اساتید دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشند. از دیگر فعالیتهای این مرکز بجز کنگره قلب و عروق خاورمیانه میتوان به انتشار مجله International Cardiovascular Research Journal  و همکاری در تدوین پایان نامه های رزیدنت های قلب اشاره کرد. همچنین برنامه گسترده کوهورت قلب که به بررسی میزان شیوع عوامل خطر زای بیمارهای  قلب و عروق در استان فارس می پردازد فعالیت بزرگ دیگری از این مرکز میباشد که با هدف کاهش بیماریهای قلب راه اندازی شده است.


ریاست این مرکز به عهده دکتر محمد جواد زیبائی نژاد استاد تمام متخصص قلب و عروق و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز است. دبیرخانه دائمی این کنگره در مرکز تحقیقات قلب دانشگاه علوم پزشکی شیراز واقع شده است که یکی از مراکز تحقیقاتی فعال در برج پژوهشی محمد رسول الله (وابسته به معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز)است.


کنگره قلب و عروق خاورمیانه هر ساله در دوبخش سخنرانی و ارائه پوستر برگزار می شود. اغلب سخنرانان این کنگره توسط گروه علمی کنگره از بین متخصصین قلب و عروق و تخصص های مرتبط ایران و کشورهای دیگر انتخاب و دعوت می شوند.
سخنرانان این کنگره از بین متخصصان مطرح کشور در حوزه قلب و عروق انتخاب می شوند و در صورت امکان برای شرکت کنندگان در کنگره گواهی شرکت صادر می شود. در صورت موافقت و تصویب اداره بازآموزی وزارت بهداشت امتیاز باز آموزی نیز به تناسب تخصص شرکت کنندگان تعلق می گیرد. گروههای هدف کنگره در بخش مربوطه در سایت مشخص شده است و متقاضیان شرکت در کنگره پس از مشاهده این بخش میتوانند نسبت به ثبت نام در کنگره اقدام کنند. پس از ثبت نام در سایت کنگره جهت نهایی شده حضور در کنگره می بایست هزینه ثبت نام نیز پرداخت شود. هزینه ثبت نام برای گروههای مختلف در بخش مربوطه سایت اعلام شده است.برای سهولت در امر پرداخت امکان آنلاین از طریق درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت در سایت تعبیه شده است که متقاضیان میتوانند با استفاده از کارت شتابی که دارای رمز دوم می باشد پرداخت خود را انجام دهند.

 


چنانچه شرکت کننده ای قصد ارائه مقاله داشته باشد باید ابتدا هزینه ثبت مقاله را پرداخت نماید هزینه ثبت مقاله در صفحه ارسال مقاله ذکر شده است. هزینه ثبت مقاله نیز از طریق درگاه اینترنتی قابل پرداخت است. مقاله ارسال شده در مهلت مقرر توسط داوران کنگره بررسی خواهد شد و در صورت پذیرش، ارائه دهنده مقاله موظف به واریز هزینه شرکت در کنگره می باشد در غیر این صورت مقاله از لیست پوسترهای کنگره حذف خواهد شد و در کتابچه کنگره نیز منتشر نخواهد شد.

در هر دوره برگزاری سعی بر این است که برنامه هتلینگ و پرواز به شرکت هایی خارج از مجموعه کنگره واگذار شود. این مسئله در صفحه مربوط به هتلینگ اطلاع رسانی خواهد شد و در این صورت برنامه ریزی و مشکلات احتمالی به عهده شرکت مربوطه خواهد بود و دبیرخانه کنگره مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت. همچنین در صورت مهیا بودن شرایط ممکن است دبیرخانه کنگره مسئولیت اجرای هتلینگ و پرواز را نیز بر عهده بگیرد که این مورد نیز از طریق صفحه اسکان (هتلینگ) و پرواز اطلاع رسانی خواهد شد. در صورت بروز مشکل و داشتن سوال می توانید با دبیرخانه کنگره تماس حاصل نمایید.

طبق روال قانونی جهت اعتماد شرکت کنندگان و امکان پیگیریهای بعد از پرداخت برای پرداختهای الکترونیک نماد اعتماد الکترونیک از مراجع مربوطه اخذ شده و در صفحات مربوط در سایت درج شده است. وب‌سایت کنگره قلب و عروق خاورمیانه به آدرس www.mecc.ir طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید.

لطفاً سوالات خود را به یکی از روش های ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال کنید.


قبل از استفاده از این سایت توافقنامه سایت را مطالعه نمائید

 


1302

Login

Username:

Password:


 

Not Registered? Click Here

Forgot Your Password? Click Here-129

Congress Poster

Organizers

Cardiovascular Research Center, Shiraz University of Medical Sciences

Shiraz University of Medical Sciences

 

Congress venue

Shiraz University  Complex

 

 

Gold Sponsor

هلدینگ تجهیزات پزشکی دنا

Sponsors Logo

 

Companies


 

شرکت به پرداخت ملت بانک ملت نماد اعتماد الکترونیک