| |

Important Dates

 

Registration fees

 

Voting

Beauty of Shiraz
Agreement   قوانین و مقررات سایت

توافقنامه سایت کنگره

استفاده شما از وب سایت کنگره قلب و عروق خاورمیانه به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد.

کنگره قلب و عروق خاورمیانه (Middle east cardiovascular congress) زیر نظر مرکز تحقیقات قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی شیراز به هرساله صورت منظم در یکی از شهرهای ایران یا دیگر کشور های خاورمیانه برگزار می گردد. شرکت کنندگان این کنگره متخصصین قلب و عروق، پرستاران، پزشکان عمومی، رزیدنت ها، دانشجویان پزشکی یا علوم پزشکی مرتبط و تمامی علاقه مندان و محققان قلب و عروق می باشد.

سخنرانان این کنگره از بین متخصصان مطرح کشور در حوزه قلب و عروق انتخاب می شوند و در صورت امکان برای شرکت کنندگان در کنگره گواهی شرکت صادر می شود. در صورت موافقت و تصویب اداره بازآموزی وزارت بهداشت امتیاز باز آموزی نیز به تناسب تخصص شرکت کنندگان تعلق می گیرد.
کاربران می بایست هنگام ثبت نام و واریز وجه ثبت نام، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
کاربر تعهد می‌نماید هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌سایت کنگره اصلاح نماید. در غیر این‌صورت این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

هزینه های شرکت در کنگره در صفحه هزینه های ثبت نام در سایت درج شده است و با توجه به نزدیکی به زمان برگزاری کنگره ممکن است افزایش یابد. هزینه های ثبت نام و حضور در کنگره از هزینه های اسکان و بلیط پرواز جدا بوده و از طریق سایت و و از صفحه شخصی هر کاربر به صورت الکترونیک با کارتهای عضو شتاب قابل پرداخت می باشد. بهتر است بعد از واریز تاریخ واریز و شماره پیگیری یادداشت شود تا در صورت بروز مشکل بتوان از طریق این شماره پیگیری لازم انجام شود.


طبق روال قانونی جهت اعتماد شرکت کنندگان و امکان پیگیریهای بعد از پرداخت برای پرداختهای الکترونیک نماد اعتماد الکترونیک از مراجع مربوطه اخذ شده و در صفحات مربوط در سایت درج شده است. وب‌سایت کنگره قلب و عروق خاورمیانه به آدرس www.mecc.ir طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید .


محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای "کنگره قلب و عروق خاورمیانه" محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین " کنگره قلب و عروق خاورمیانه " بعد از هر بار به روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت اخبار منتشر خواهد کرد.


در هر دوره برگزاری سعی بر این است که برنامه هتلینگ و پرواز به شرکت هایی خارج از مجموعه کنگره واگذار شود. این مسئله در صفحه مربوط به هتلینگ اطلاع رسانی خواهد شد و در این صورت برنامه ریزی و مشکلات احتمالی به عهده شرکت مربوطه خواهد بود و دبیرخانه کنگره مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت. همچنین در صورت مهیا بودن شرایط ممکن است دبیرخانه کنگره مسئولیت اجرای هتلینگ و پرواز را نیز بر عهده بگیرد که این مورد نیز از طریق صفحه اسکان (هتلینگ) و پرواز اطلاع رسانی خواهد شد. در صورت بروز مشکل و داشتن سوال می توانید با دبیرخانه کنگره تماس حاصل نمایید.


" کنگره قلب و عروق خاورمیانه " هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و " کنگره قلب و عروق خاورمیانه " تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.


وب‌سایت کنگره قلب و عروق خاورمیانه اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.


کنگره قلب و عروق خاورمیانه متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از وب سایت نماید. در واقع با استفاده از "سایت کنگره قلب و عروق خاورمیانه "، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

شما در صورت تمایل در هر زمانی می توانید سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ خواهیم داد. لطفاً سوالات خود را به یکی از روش های ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال کنید.


 


Login

Username:

Password:


 

Not Registered? Click Here

Forgot Your Password? Click Here45

Congress Poster

Organizers

Cardiovascular Research Center, Shiraz University of Medical Sciences

Shiraz University of Medical Sciences

 

Congress venue

Shiraz University  Complex

 

 

Gold Sponsor

هلدینگ تجهیزات پزشکی دنا

Sponsors Logo

 

Companies


 

شرکت به پرداخت ملت بانک ملت نماد اعتماد الکترونیک