| |

Important Dates

 

Registration fees

 

Voting

Beauty of Shiraz

:: Guidance ::


 

راهنما:

استفاده شما از وب سایت کنگره قلب و عروق و پرداخت الکترونیک در آن به منزله قبول قوانین و مقررات سایت می باشد. در ابتدا این قوانین و مقررات را از اینجا مطالعه نمائید.

قبل از ثبت نام و  ارسال مقاله (یا clnical case) های خود کلیه صفحات سایت را از طریق منوی افقی بالای سایت و لینک های دیگر موجود در صفحه اصلی مطالعه نمائید.

ثبت نام:

به اطلاع کاربران و شرکت کنندگان محترم کنگره میرساند، فرآیند ثبت نام در سایت کنگره و ارسال مقاله آغاز شده است. برای شروع؛

1- از طریق لینک User panel  که در پنل سمت راست سایت قرار گرفته است وارد شوید و سپس گزینه Register را انتخاب کنید.

2- فرم ثبت نام را تکمیل کنید. همه موارد خواسته شده در فرم را صحیح وارد نمائید. بعد از وارد کردن مشخصات در فرم ثبت نام یک پیام به آدرس ایمیلی که وارد کرده اید فرستاده می شود. بنابراین لازم است در وارد کردن آدرس ایمیل دقت کافی شود. در صورتی که لینک فعال سازی برای شما ارسال نشده بود با دبیرخانه کنگره تماس بگیرید.

3- به ایمیل خود وارد شده و inbox یا spam خود را چک کنید. در ایمیل ارسال شده لینکی وجود دارد که برای فعال شدن اکانت خود باید آن را کلیک کنید.

4- بعد از فعال شدن اکانت خود از طریق صفحه Login به پنل کاربری خود وارد می شوید.

ارسال مقاله:

1- برای ارسال مقاله میباست ایتدا  از طریق لینک Payment به درگاه بانک ملت وارد شده و مبلغ 20000 تومان از کارت شتابی خود که دارای رمز دوم میباشد پرداخت کنید. جهت واریز این مبلغ باید  بعد از ثبت نام و ورود به صفحه کاربری خود از طریق لینک payment مبلغ را از طریق کارت بانکی خود به صورت آنلاین پرداخت کنید. بعد از پرداخت و یادداشت شماره رهگیری به پنل کاربری بازگشته و مقاله خود را از طریق لینک  Submit Article (با توجه به فرمت مقاله) ارسال نمائید. در فرم ارسال مقاله لازم است شماره رهگیری واریزی قید شود.

بعد از ارسال مقاله لیست مقالات ارسالی خود را در پنل خود مشاهده خواهید کرد. در صورتی که از طریق لینک download در کنار نام مقاله خود نتوانید مقاله خود را دانلود کنید از طریق لینک Edit نسبت به ارسال مجدد آن اقدام کنید. در صورت پذیرش مقاله فایل ورد ارسالی  در کتابچه (یا لوح فشرده)  کنگره قرار خواهد گرفت.

برای مشاهده دستورالعمل ارسال مقاله از این لینک استفاده کنید برای مشاهده دستورالعمل ارسال clinical case  از این لینک استفاده کنید.

 

به منظور شرکت در یازدهمین کنگره قلب و عروق خاورمیانه (MECC 11):

لازم است ابتدا چکیده مقالات خود را کاملا مطابق با فرمت ذکر شده در این قسمت آماده نمایید. و سپس از طریق پنل کاربری سایت کنگره www.MECC.IR از قسمت Submit an article/ Submit Clinical Cases طبق دستور العمل موجود اقدام به ثبت Article خود نمایید. لازم به ذکر است کلیه مقالات پذیرفته شده در این قسمت در بخش پوستر به نمایش در می آیند. و به بهترین پوسترهای ارائه شده در کنگره تا سقف 5 میلیون تومان جایزه اهدا می گردد.
سخنرانان حاضر در بخش یازدهمین کنگره قلب و عروق خاورمیانه به شکل سخنران مدعو خواهند بود.
Hot Topic های مربوط به یازدهمین کنگره قلب و عروق خاورمیانه (MECC 11) از این قسمت قابل دسترسی می باشد.

 

به منظور شرکت در چهارمین کنگره مداخلات پیچیده قلبی( CCCCT 4) که به شکل Case Presentation برگزار می گردد:

لازم است ابتدا Clinical Case خود را کاملا مطابق با فرمت توضیح داده شده در این قسمت آماده نمایید و سپس از طریق پنل کاربری سایت کنگره  www.MECC.IR از قسمت Submit an article/ Submit Clinical Cases طبق دستور العمل موجود اقدام به ثبت Clinical Case خود نمایید. در صورت پذیرفته شدن Clinical Case شما از طرف کنگره، امکان ارائه Clinical Case ثبت شده به مدت 15 دقیقه ( 5 دقیقه ارائه و 10 دقیقه پرسش و پاسخ) به صورت Oral Presentation داده خواهد شد.
Hot Topic های مربوط به چهارمین کنگره مداخلات پیچیده قلبی( CCCCT4) از این قسمت قابل دسترسی می باشد

 

توضیح مهم: جهت ثبت چکیده مقاله یا Clinical case  واریز مبلغ 20 هزارتومان ضروری است. جهت واریز این مبلغ باید  بعد از ثبت نام و ورود به صفحه کاربری خود از طریق لینک payment مبلغ را از طریق کارت بانکی خود به صورت آنلاین پرداخت کنید.

 

واریز وجه ثبت نام یا اسکان:

 جهت واریز مبلغ ثبت نام در کنگره یا اسکان  می توانید از طرق لینک Payment در پنل خود اقدام نمائید و شماره فاکتور آن را در قسمت edit profile وارد نمائید.

جهت آگاهی از هزینه ثبت نام یا هتلینگ به صفحه مربوطه در منوی اصلی سایت و قسمت اخبار مراجعه نمائید.

توضیح مهم:

با توجه به مشکلات "سرور صفحه پرداخت" ممکن است فرم پرداخت در آن لحظه باز نشود در این صورت لطفا شکیبا باشید و چند لحظه بعد مجددا اقدام کنید.

 

 در صورت داشتن سوال با دبیرخانه کنگره تماس حاصل فرمائید. لینک صفحه تماس با کنگره


285

Login

Username:

Password:


 

Not Registered? Click Here

Forgot Your Password? Click Here-85

Congress Poster

Organizers

Cardiovascular Research Center, Shiraz University of Medical Sciences

Shiraz University of Medical Sciences

 

Congress venue

Shiraz University  Complex

 

 

Gold Sponsor

هلدینگ تجهیزات پزشکی دنا

Sponsors Logo

 

Companies


 

شرکت به پرداخت ملت بانک ملت نماد اعتماد الکترونیک