Middle East Cardiovascular Congress

NEWS

  قابل توجه افرادی که مقاله آنها به صورت پوستر پذیرفته شده است


نتیجه داوری مقالاتی که قبل از تاریخ جمعه 17 اسفند ارسال شده بود در سایت و از طریق پنل کاربری قابل مشاهده است.

 

ارائه پوستر (Poster) ارائه دهنده پوستر ، بایستی مقاله خود را با استفاده از پوستر تک پانلی در ابعاد : 70*100 ‏سانتی متر  و به صورت عمودی (portrait)تهیه کند . هر پوستر باید شامل عنوان، نام نویسندگان، سازمان (Affiliation‏) مقدمه، مواد و روش ها، یافته ها، بحث و نتیجه گیری و منابع باشد. ارائه دهنده می بایست در زمان تعیین شده در کنار پوستر خود حاضر بوده و به سوالات داوران پاسخگو باشد . همچنین در طراحی پوستر از لوگوی مرکز تحقیقات قلب و عروق شیراز که در صفحه اول سایت(پایین صفحه) قرار دارد و با عنوان “11th  Middle East Cardiovascular Congress ” استفاده شود . ضمنا پوستر خود را به صورت بنر كاغذي تهيه نماييد و نياز به لمينت كردن پوستر نمي باشد.

کلیه مقالات پذیرفته شده در قسمت پوستر به نمایش در می آید که معادل امتیاز سخنرانی   می باشد محاسبه می گردد. گواهی ارائه پوستر در طول برگزاری کنگره داده خواهد شد.
* کلیه پوسترها در قسمت مسابقه شرکت داده می شوند و به 3 نفر از مقالات برگزیده جایزه تعلق می گیرد.
* افرادی که مقالاتشان پذیرفته شده است نسبت به ثبت نام نهایی در کنگره تا تاریخ 29 اسفند 97 اقدام نمایند. در غیر این صورت مقاله آنها در کتابچه (یا نرم افزار ) کنگره قرار نخواهد گرفت.
* کلیه ارائه دهندگان پوستر در موقع ارائه پوستر بایستی حضور داشته باشند در غیر این صورت از بخش مسابقه حذف می گردند.
* هزینه رفت وبرگشت و اسکان کلیه افرادی که مقاله آنها پذیرفته شده است (بجز سخنرانان اصلی)به عهده خود فرد می باشد.   ثبت نام کنندگانی که نیاز به هتل و پرواز دارند می توانند با آقای زارع 09025144498 هماهنگ نمایند. 

 

فرمت پوستر: